Інтер'єр 2019 року: новинки дизайну квартир

Інтер'єр 2019 року: новинки дизайну квартир

Які новинки в дизайні квартир нам підготував 2019 рік? Давайте по-порядку. Актуальним є створення у себе вдома комфорту і функціональності. Кожен предмет, що знаходиться в квартирі, повинен принести або естетичну, або функціональну користь. Почнемо з кухні. Тепла підлога стане відмінним вибором для цього приміщення. Встановіть меблі таким чином, щоб вам було легко використовувати її потенціал. Не потрібно гнатися за модою - ви її не доженете. Дозвольте вашим мріям і фантазіям вирватися, залишити стінки вашого світогляду і втілитися в вирішенні питання дизайну в квартирі.

Коридор - то місце, де гості вперше зустрічаються з вашим смаком. Він повинен бути виконаний в однотонних кольорах для любителів класики і, навпаки, різнобарвним для людей, що віддають перевагу зовсім нестандартні рішення.

Тут гості знайомляться з вашими смаковими уподобаннями. Ваша справа зробити його звичайним і потім підкорити вітальні або відразу почати з захоплених поглядів.

Вітальня - саме те приміщення, де потрібно підкорити гостей своєю гостинністю. Тут потрібно врахувати найбільш затребувані стилі за минулі роки і додати свою родзинку. Навчитися правильно підносити свій погляд на світ крізь інтер'єр - велике вміння. Якщо у вас вдасться передати всі свої емоції і почуття в дизайні вітальні, то ви зробили правильне рішення.

Спальня - інтимне місце. Тут вже потрібно зробити все так, щоб мати можливість відпочити від справ, виспатися і набратися сил. У спальні рекомендується робити 2 світла: один приглушений загальний, і один яскравий точковий. Важливо, якщо ви живете не один, створити комфортні умови перебування в спальні для обох. Тобто один якщо читає книгу, то друга не повинна відчувати дискомфорт.

Створюйте рай у себе вдома

Від того, як ви оформите вашу квартиру залежить, перш за все, ваш емоційний стан. Не робіть ультрамодний дизайн, якщо ваше внутрішнє я проти цього. Краще візьміть зі своєї душі найяскравіші моменти і відобразіть їх в дизайні. Як створити рай у себе вдома? Все просто! Скористайтеся внутрішньою енергією і сприйняттям світу. Тоді інтер'єр 2019 року стане для вас самим близьким і коханим. Ви сумніваєтеся в цьому? Давайте наведемо кілька прикладів, де внутрішній світ став втіленням в дизайні квартири.

Сумним людям схильним до депресії підходять темні і чорні тони. Але це тільки в тому випадку, якщо потрібно посилити свій настрій, додати в нього зневіри і відчайдушності. В інших випадках потрібно оформити всі в світлих або рожевих тонах. Це дуже індивідуально. Можливо світлі тони зіграють зовсім іншу роль у вашому житті.

Якщо ви середньостатистична людина, то мінімалізм стане кращим вибором для вас. Не завадить і кантрі або будь-який інший стиль. Головне правильно розставити все по своїх місцях.

Для людей високого достатку можна вибрати будь-який стиль. Щоб він виглядав дорого і подобався не тільки вам. Похвалитися дорогим ремонтом вітається.