Історія виникнення дизайн студії "OKSENTIY design"

           З 2002 року Оксентій Риковський, засновник студії дизайну "OKSENTIY design", практикує створення цікавих інтер'єрних рішень у різних сферах діяльності. Це квартири, індивідуальні будинки, ресторани, готелі, конференц-зали, магазини. Маючи за спиною освіту архітектора, він справляється з візуально-естетичними потребами замовників, базуючись на технічних знаннях, що дозволяють втілити задумане у життя, а не тільки на папері, чи моніторі.

            Для використання у своїх проектах найновіших віянь у світі інтер'єрної моди, постійно відвідується велика кількість міжнародних виставок по меблях, декорах та освітленню у Мілані та Франкфурті. Це дає хорошу можливість тримати руку на пульсі новинок та тенденцій у міжнародній площині дизайнерських рішень сучасності.

            Студія "OKSENTIY design" створює інтер'єри у широкому спектрі стилів: від класики, ампіру, бароко до модерну, неокласики, ардеко та еклектики, від сучасного мінімалізму та хайтеку до провансу, скандинавського стилю та лофту. А цікаві колористичні рішення не залишать байдужими навіть найвибагливіших поціновувачів прекрасного.

         Маючи більш ніж 16-ти річний досвід у проектуванні інтер'єрів студія "OKSENTIY design" справиться з будь якою поставленою задачою у створенні найцікавішого та функціонально-правильного інтер'єру, чим втілить Ваш омріяний інтер'єр у життя!