Портфоліо
 • КОНТРАСТ

  Даний проект створювався з особливою увагою, тому що перед дизайнерами стояла задача упорядкувати великий відкритий простір вітальні, їдальні та кухні. Ідеєю дизайну - було використання контрасних та сучасних матеріалів для поверхонь стін та стелі. А формат світлої плитки на підлогу - взагалі приголомшує - 2400мм х 1200мм.

  Детальніше
  01/05
 • НЕОКЛАСИКА

  При створенні данного простору враховувались важливі аспекти: використання якісних матеріалів, зручність функціонального планування та стильне поєднання елементів декорування між собою. Вишуканий інтер'єр був втілений до найменших дрібниць, підкреслюючи неповторність смаку замовників даного проекту.

  Детальніше
  01/05
 • МІНІМАЛІЗМ

  Завданням для дизайнера стояло створити сучасний, стильний і в той же час функціональний інтер'єр для молодої пари, котра йде в ногу з часом. Грунтуючись на засадах мінімалізму було досягнуто візуального збільшння простору досить не великої двох кімнатної квартири. Завдяки лаконічним формам меблів та елементів декору і поєднанню простих поверхонь з насиченими текстурами та фактурними поверхнями стін - досягнуто гармонійного образу житлового простору.

  Детальніше
  01/05
 • ЛЕГКІСТЬ

  Даний інтер'єр проектувався для молодої дівчини. Особливістю роботи - є функціональний поділ простору до вимог замовниці. Не стандартне рішення влаштувати кухню - студію та відгородження спальної зони напівпрозорою перегородкою, що складається. Площа квартири - не велика, тому було прийнято рішення використовувати максимально світлі кольори, при цьому зберігати контрастні домінуючі елементи.

  Детальніше
  01/05
 • НАСИЧЕННИЙ КОНТРАСТ

  Незвичний, на перший погляд інтер'єр, отримав дуже активні, контрасні двері із вставкою з нержаавіючої сталі форми овалів, що пересікаються. Дана геометрична форма (перетин овалів) перекликується у різних аспектах усього інтер'єру: на цоколі тумби у санвузлі, на шпалерах та вітражі у спальні. Особливо можна виділити меблі у спальні - це незвичні фасади з полірованою поверхнею, підкресленні срібною поталлю на фасках.

  Детальніше
  01/05
 • СВІТЛО

  Монобрендовий салон освітлення. В даному проекті було використано брендовий червоний колір, як домінанта. Плавність форм виставочних конструкцій згладжує сприйняття стіни та стелі, що позволяє ефектно подати як стельову люстру, так і стінові світильники та бра. Плавні форми рецепційної стійки та виставочні тумби підтримують загальний настрій виставочного залу.

  Детальніше
  01/05
 • ВЗУТТЯ

  Використання глянцевих поверхонь, поєднання латуні та пудрового кольору надають вишуканості данному інтер'єру. Він заманює своєю атмосферою та сіянням декоративної підсвітки, при цьому виділяючи виставкові елементи.

  Детальніше
  01/05
 • ГОТЕЛЬ

  Один з найдовших проектів. Основною відмінністю даного проекту являється використання форми ромба у багатьох деталях по всьому спектру приміщень. Поєднання класичних меблів з сучасним оздобленням стін, стель та підлог насичує неповторною атмосферою простір як лоббі бару, так і ресторану готелю. В басейні поверхні вимощені мозаїкою стилізують природне оточення: от як імітація пісчаного берегу на підлозі. Стилізовані картини доповнюють вишуканий неокласичний стиль апартаментів.

  Детальніше
  01/05
 • МУЖНІСТЬ

  Дана квартира проектувалась для пари середнього віку, ініціатором візуально-естетичних потреб якої являвся чоловік. Тому характер інтер'єру набув більш чоловічих рис, аніж жіночних. Використання неритмічної текстури каменю у правильній формі ромба - являється цікавою ідейою у акцентах на фоні світлих і просторих площин. Строгі кольори та чіткі форми задають мужності даному житлу.

  Детальніше
  01/05