Портфоліо
 • НЕОКЛАСИКА

  При створенні данного простору враховувались важливі аспекти: використання якісних матеріалів, зручність функціонального планування та стильне поєднання елементів декорування між собою. Вишуканий інтер'єр був втілений до найменших дрібниць, підкреслюючи неповторність смаку замовників даного проекту.

  Детальніше
  01/05
 • МІНІМАЛІЗМ

  Завданням для дизайнера стояло створити сучасний, стильний і в той же час функціональний інтер'єр для молодої пари, котра йде в ногу з часом. Грунтуючись на засадах мінімалізму було досягнуто візуального збільшння простору досить не великої двох кімнатної квартири. Завдяки лаконічним формам меблів та елементів декору і поєднанню простих поверхонь з насиченими текстурами та фактурними поверхнями стін - досягнуто гармонійного образу житлового простору.

  Детальніше
  01/05
 • ЛЕГКІСТЬ

  Даний інтер'єр проектувався для молодої дівчини. Особливістю роботи - є функціональний поділ простору до вимог замовниці. Не стандартне рішення влаштувати кухню - студію та відгородження спальної зони напівпрозорою перегородкою, що складається. Площа квартири - не велика, тому було прийнято рішення використовувати максимально світлі кольори, при цьому зберігати контрастні домінуючі елементи.

  Детальніше
  01/05
 • НАСИЧЕННИЙ КОНТРАСТ

  Незвичний, на перший погляд інтер'єр, отримав дуже активні, контрасні двері із вставкою з нержаавіючої сталі форми овалів, що пересікаються. Дана геометрична форма (перетин овалів) перекликується у різних аспектах усього інтер'єру: на цоколі тумби у санвузлі, на шпалерах та вітражі у спальні. Особливо можна виділити меблі у спальні - це незвичні фасади з полірованою поверхнею, підкресленні срібною поталлю на фасках.

  Детальніше
  01/05
 • СВІТЛО

  Монобрендовий салон освітлення. В даному проекті було використано брендовий червоний колір, як домінанта. Плавність форм виставочних конструкцій згладжує сприйняття стіни та стелі, що позволяє ефектно подати як стельову люстру, так і стінові світильники та бра. Плавні форми рецепційної стійки та виставочні тумби підтримують загальний настрій виставочного залу.

  Детальніше
  01/05
 • ВЗУТТЯ

  Використання глянцевих поверхонь, поєднання латуні та пудрового кольору надають вишуканості данному інтер'єру. Він заманює своєю атмосферою та сіянням декоративної підсвітки, при цьому виділяючи виставкові елементи.

  Детальніше
  01/05
 • ГОТЕЛЬ

  Один з найдовших проектів. Основною відмінністю даного проекту являється використання форми ромба у багатьох деталях по всьому спектру приміщень. Поєднання класичних меблів з сучасним оздобленням стін, стель та підлог насичує неповторною атмосферою простір як лоббі бару, так і ресторану готелю. В басейні поверхні вимощені мозаїкою стилізують природне оточення: от як імітація пісчаного берегу на підлозі. Стилізовані картини доповнюють вишуканий неокласичний стиль апартаментів.

  Детальніше
  01/05
 • МУЖНІСТЬ

  Дана квартира проектувалась для пари середнього віку, ініціатором візуально-естетичних потреб якої являвся чоловік. Тому характер інтер'єру набув більш чоловічих рис, аніж жіночних. Використання неритмічної текстури каменю у правильній формі ромба - являється цікавою ідейою у акцентах на фоні світлих і просторих площин. Строгі кольори та чіткі форми задають мужності даному житлу.

  Детальніше
  01/05
 • СУЧАСНІСТЬ

  Представляємо роботу над організацією внутрішнього простору в індивідуальному житловому будинку. Використання насичених, контрасних елементів на фоні світлих площин стін та стель надає даному інтер'єру вишуканості та привабливих рис сучасного стилю. Вкраплення сучасного діагонального напрямку текстури дерева на стінових панелях надає підвалу свіжості в класичному оформлені підвалу як такого.

  Детальніше
  01/05