Портфоліо
 • КОНТРАСТ

  Даний проект створювався з особливою увагою, тому що перед дизайнерами стояла задача упорядкувати великий відкритий простір вітальні, їдальні та кухні. Ідеєю дизайну - було використання контрасних та сучасних матеріалів для поверхонь стін та стелі. А формат світлої плитки на підлогу - взагалі приголомшує - 2400мм х 1200мм.

  Детальніше
  01/05
 • НЕОКЛАСИКА

  При створенні данного простору враховувались важливі аспекти: використання якісних матеріалів, зручність функціонального планування та стильне поєднання елементів декорування між собою. Вишуканий інтер'єр був втілений до найменших дрібниць, підкреслюючи неповторність смаку замовників даного проекту.

  Детальніше
  01/05
 • МІНІМАЛІЗМ

  Завданням для дизайнера стояло створити сучасний, стильний і в той же час функціональний інтер'єр для молодої пари, котра йде в ногу з часом. Грунтуючись на засадах мінімалізму було досягнуто візуального збільшння простору досить не великої двох кімнатної квартири. Завдяки лаконічним формам меблів та елементів декору і поєднанню простих поверхонь з насиченими текстурами та фактурними поверхнями стін - досягнуто гармонійного образу житлового простору.

  Детальніше
  01/05
 • ПАСІЧНИЙ

  Двохкімнатна квартира у стилі легкого провансу. Світлі пастельні тони зустрічаються в даному проекті інтер'єру частіше інших. А картата плитка в санвузлах надає непідкупного шарму загальному настрою квартири. Поєднання сірого та бірюзово-синього кольорів надають затишку в невеликій кухні (10м2)
   

  Детальніше
  01/05
 • ГОТЕЛЬ

  Один з найдовших проектів. Основною відмінністю даного проекту являється використання форми ромба у багатьох деталях по всьому спектру приміщень. Поєднання класичних меблів з сучасним оздобленням стін, стель та підлог насичує неповторною атмосферою простір як лоббі бару, так і ресторану готелю. В басейні поверхні вимощені мозаїкою стилізують природне оточення: от як імітація пісчаного берегу на підлозі. Стилізовані картини доповнюють вишуканий неокласичний стиль апартаментів.

  Детальніше
  01/05
 • СОНЯХИ

  Ресторан для проведення урочистих подій. Основою даного проекту постало питання оформлення стелі. Конструктивно стеля - це скати даху з великою кількістю металевих ферм. Основною задачою дизайнерів виявилось чітке та грамотне оформлення не стандартної форми стелі в заданому класичному стилі, що гармонійно вписалось в загальну композицію інтер'єру.

  Детальніше
  01/05
 • ЖК АМЕРИКА

  Однокімнатна квартира для молодої дівчини. В даному проекті наглядно піднімається проблема влаштування спального місця в однокімнатній квартирі, при цьому зберігаються основні потреби як для спальної кімнати, так і для вітальні. Декорування стіни паркетною дошкою ромбовидної форми виявилось акцентом в даній квартирі, котре підтримується плиткою у ванній кімнаті.

  Детальніше
  01/05
 • ЛЕГКІСТЬ

  Даний інтер'єр проектувався для молодої дівчини. Особливістю роботи - є функціональний поділ простору до вимог замовниці. Не стандартне рішення влаштувати кухню - студію та відгородження спальної зони напівпрозорою перегородкою, що складається. Площа квартири - не велика, тому було прийнято рішення використовувати максимально світлі кольори, при цьому зберігати контрастні домінуючі елементи.

  Детальніше
  01/05
 • НАСИЧЕННИЙ КОНТРАСТ

  Незвичний, на перший погляд інтер'єр, отримав дуже активні, контрасні двері із вставкою з нержаавіючої сталі форми овалів, що пересікаються. Дана геометрична форма (перетин овалів) перекликується у різних аспектах усього інтер'єру: на цоколі тумби у санвузлі, на шпалерах та вітражі у спальні. Особливо можна виділити меблі у спальні - це незвичні фасади з полірованою поверхнею, підкресленні срібною поталлю на фасках.

  Детальніше
  01/05