Сучасний інтер'єр: стилі, ідеї

Сучасний інтер'єр: стилі, ідеї

У сучасному інтер'єрі стилі та ідеї досить різноманітні. Ви легко можете побачити загальноприйняту класику або повне змішання стилів. Розглянемо популярні поради сучасних дизайнерів.

  1. Шукайте натхнення в природі. Людина така, що її тягне до будь-яких проявів, пов'язаних з природою. Купуйте невеликий фонтанчик і кімната відразу ж зміниться. Це стосується і обробки, і освітлення, і загальної задумки. Оживити інтер'єр можуть рослинні візерунки і малюнки. Не бійтеся експериментувати, ймовірність того, що у вас вийде створити свій власний рай, підвищується з кваліфікацією і досвідом дизайнера, до якого ви звернулися.

  2. Твори мистецтва створюються з душею. Зі зрозумілих причин отримати одне з них неможливо, але чому б не купити копію знаменитого полотна? Його можна розмістити по центру кімнати, створивши навколо відповідну атмосферу шляхом залучення уваги, наприклад, світлом.

  3. Додайте більше світла. Не слід економити на освітленні. Сьогодні можна купити економні джерела світла і встановити кілька вимикачів. Ви самі можете регулювати яскравість. Потрібне приглушене вечірнє світло? Будь ласка. Потрібне яскраве денне? Жодних проблем.

  4. Меблі важливо правильно підбирати під інтер'єр. Якщо ви купите дорогі меблі, які не будуть вписуватися в дизайн приміщення, то ви прогадаєте двічі. Жити в такій квартирі буде незатишно.

  5. Стіни повинні відображати в собі веселку квітів або навпаки бути однотонними, особливо в класичних варіантах. При добірці матеріалу для обробки слід згадати такі, які вам запам'яталися. Необов'язково клеїти шпалери, хоча сучасні вони підходять для будь-якої ідеї. Можна розглянути інші варіанти. Головне, щоб вам подобалося.

  6. Функціональність ніхто не відміняв. Ви повинні не тільки насолоджуватися естетичним виглядом приміщення. Потрібно, щоб все було під рукою. Створіть такий дизайн, щоб в будь-який момент було нескладно скористатися побутовими приладами або просто почитати книгу. Зробіть для себе і гостей зручним знаходження в будь-якому кутку кімнати. Це не складе проблем, якщо ви продумаєте все спочатку.

  7. Різноманітність кольорів веселить, але не перетворюйте свою квартиру в божевільню. Скористайтеся підказкою дизайнера. Він підбере потрібну колірну гамму для вас. Не варто забувати про чорний колір. Він може доповнити будь-який інтер'єр.

  8. Використовуйте дзеркала. Але передбачте правильне освітлення. Якщо ви вгадаєте, то отримаєте справжню казку у себе вдома.

  9. Не женіться за модою. Вона змінюється і добре забуте старе повертається. Вам тут жити - робіть для себе. Дізнайтеся про різні прийоми, які передаються, і зробіть акцент на них. Так вийде і новий створити, і традиціям не змінити.

Відкривайте нове - не женіться за старим

Втілюючи в життя свою мрію, подивіться на що найбільше ви звертаєте увагу. Не важко в інтернеті знайти цікаві ідеї та проекти. Кожен з них здатний жити. Просто виділіть для себе з них особливо сподобалися моменти і вийде відмінний індивідуальний рецепт як стати щасливішим.

Дизайн - штука індивідуальна. Його розробляють фахівці, ґрунтуючись на досвіді попередніх поколінь. Так чому б не створити свій світ? Що вам в цьому заважає? Окремі риси повідомте дизайнеру і він постарається втілити в життя ваші фантазії. Чим точніше будуть від вас побажання, тим ближче до ідеалу вийде дизайн.

Багато хто прагне економити гроші і вибирають мінімалізм в оформленні квартири. Не потрібно плутати економію з мінімалізмом! Якщо ви просто поклеєте дешеві шпалери і поставите посеред кімнати стіл, це ще не означає, що ви використовували мінімалізм. Цей стиль також вимагає чималих вкладень, якщо ви хочете досягти ідеального поєднання всіх предметів, квітів і навіть запахів у себе вдома. Не економте. Вибирайте собі краще життя!