Еклектика в інтер'єрі

Еклектика в інтер'єрі

Які тільки стилі не змішували в наш час. Еклектика в інтер'єрі виникла в XIX столітті з ренесансу, класицизму і бароко. Цей стиль привертає увагу і сьогодні. Ми любимо експерименти, а значить саме час спробувати використовувати еклектику в інтер'єрі.

Ми називаємо еклектичним будь-який стиль, який не підходить точно під опис вищеназваних. Чи правильно це? Частково. У будь-якому випадку потрібно, щоб елементи і ознаки одного з трьох стилів були присутні при оформленні кімнати, квартири або будинку. Коли використовуються по кілька ознак з класицизму, бароко та ренесансу, то виходить досить цікавий варіант вирішення проблеми оформлення квартири.

Це дуже складний стиль. Досить непросто змішати ультрасучасний дизайн приміщення і поставити туди старі меблі. Але ви врахуйте, що коли таке поєднання виходить, то простір виглядає більш, ніж привабливо. Самостійно займатися змішанням стилів можна, але складно. Краще замовити послуги дизайнера. Тільки не слід брати новачків. У них навряд чи вийде хороший результат.

Ваш дизайнер повинен бути не тільки професіоналом. Для нього найважливішим аспектом має бути творчість. Тільки з розкриттям душі можливо отримати відмінний результат.

Вважається, що можна використовувати і інші стилі, як:

  • ретро;

  • класичний;

  • сучасний;

  • етнічний;

  • середземноморський.

Частинка кожного з них допоможе відобразити в інтер'єрі щось своє і особливе і сказати за власника набагато більше, ніж його очі.

Важливий масштаб. Слід великі об'єкти поставити більш віддалено, ніж дрібні. Так ви створите глибину приміщення. Використовувати шари можна і потрібно. Не забувайте про це.

Зіграйте на контрастах. Зміна стилів і часів в одній кімнаті може вміститися. Або розраховуйте на різні кімнати в різних оформленнях. Це теж буде цікаво і вважатися еклектикою.

Важливо правильно розподілити стилі і напрямки. Якщо у вас буде все рухатися по часу створення, то це буде непогана задумка. Особливо оцінити її зможуть ваші гості, які розбираються в історії мистецтва.

Дуже важливі деталі

Елементи декору грають величезну роль в облаштуванні квартири в стилі еклектика. Кожна дрібниця звертає увагу на себе. Звичайна ваза в античному стилі з використанням новітніх технологій оздоблювальних робіт зможе здивувати навіть самого досвідченого дизайнера. Допустити до полиць маленьких солдатиків або ретро машини, а біля них повісити плазмовий телевізор - чи не це успіх у виборі і дизайні? Врахуйте, що такий дизайн максимально індивідуальний. Еклектика в інтер'єрі повинна подобатися тому, хто живе тут.