Правильне використання чорних тонів в інтер'єрі

Правильне використання чорних тонів в інтер'єрі

Правильне використання чорних тонів в інтер'єрі - дуже важливий момент. Не можна використовувати чорний з жовтим кольором - це погано впливає на психіку. Не можна використовувати тільки чорний колір - це пригнічує і викликає депресію. Для правильного використання чорних тонів в інтер'єрі необхідно їх урізноманітнити іншими кольорами. В основному беруть за основу насичений чорний колір і додають тьмяні відтінки інших кольорів. Або навпаки чорним розбавляють окремі ділянки в приміщенні. Ви вважаєте, що неможливо оформити кухню в переважно чорних тонах? Це помилкова думка! Чорний додасть строгості, вишуканості, шику і елегантності. Можна використовувати матовий або глянцевий варіант. Обидва обговорюються з дизайнером. Якщо у вас добре працює абстрактне мислення і ви можете уявити собі як буде виглядати приміщення в чорних тонах, то послуги дизайнера можуть і не знадобитися.

Чорний колір відмінно поєднується з білим. Можна зробити горизонтальне або вертикальне поділ кольорів і отримати відмінний ефект. Єдине, фарбу, шпалери або інший декоруючий матеріал необхідно купувати якісний. Інакше ви візуально отримаєте дешеве агентство ритуальних послуг.

Чорним можна оформити стелю, стіни або підлогу. Якщо одне з цих просторів буде білим, іншого кольору або змішаним, то правильне дизайнерське рішення вам гарантовано. Якщо грошей на дорогий брендовий меблі у вас немає, то слід задуматися коштувати взагалі використовувати чорний колір, як основний, в оформленні приміщення.

Чорний для дизайнера знахідка

Кожен дизайнер повинен вміти так підібрати колірне оформлення, щоб воно викликало почуття захоплення у замовника. Для цього мало мати певний досвід. Потрібно сприймати фарби, бути хоч трохи художником і розуміти що хоче отримати замовник. Складно? Це можна досягти! Потрібно мати свій власний творчий потенціал і бажання працювати в цій сфері. Для простої людини підібрати правильну кількість кольорів і їх використовування для отримання оптимального результату - завдання не з простих. Всі експерименти можуть звестися до банальної витрати часу і фінансових ресурсів. Потрібно зробити, як то кажуть, один раз і назавжди.

Переваги використання чорного кольору в оформленні приміщення наступні:

  • мінімалістичні рішення;

  • суворе бачення;

  • візуальна розкіш;

  • правильне сприйняття.

Якщо ви серйозний солідний чоловік, любите отримувати від життя все, то правильне використання чорних тонів в інтер'єрі допоможе реалізувати найпотаємніші бажання в облаштуванні свого будинку. В офісі таке дизайнерське рішення допоможе залучити клієнтів до вашої стабільності. Враховуйте рекомендації дизайнера і ви обов'язково досягнете потрібного результату від експерименту з використанням чорного кольору, як основного.