Особливості світловий схеми в спальній кімнаті

Особливості світловий схеми в спальній кімнаті

Спальна кімната - місце відпочинку, де все має бути продумано до найдрібніших подробиць. Необхідно врахувати особливості світлової схеми в спальній кімнаті. До них відносять:

  • комфорт;

  • рівномірність;

  • достатність;

  • помірна яскравість;

  • наявність базового і функціонального освітлення.

При проектуванні необхідно враховувати розмір спальні. При великій площі слід ретельніше підійти до вирішення цього питання. Важливо висвітлити кожен куточок, домогтися правильного спокійного світла, що сприяє отриманню комфортних умов для відпочинку. Правильно вибирайте освітлювальні прилади. Їх розміри повинні відповідати площі приміщення. Визначте точки для установки функціонального освітлення. Вони знадобляться для зручного прочитання книги. Основне знадобиться в будь-якому випадку. Регулятор потужності називається диммером і його застосування в спальні вкрай важливо. У будь-який момент ви зможете створити найбільш комфортну обстановку.

Особливу увагу слід приділити висвітленню над ліжком. Ви повинні мати можливість скористатися ноутбуком або просто почитати книгу при достатньої яскравості, яка не буде заважати чоловікові / дружині. Для цього потік світла має попадати на вашу частину ліжка. Зазвичай такі світильники ставлять в парі, щоб користуватися ними могли двоє людей одночасно або по-черзі.

Додаткове освітлення меблів або дзеркала грає декоруючу роль. Воно може використовуватися для створення атмосфери затишку в темній кімнаті. Якщо ви готові витратити чималу кількість коштів, то підключіть освітлення до системи "розумний будинок".

Правильний вибір світловий схеми

Від правильного вибору світловий схеми залежить ваше комфортне перебування в спальній кімнаті. В якості експерименту ви можете підключити світлодіодні стрічки і регулювати не тільки яскравість, а й колір освітлення. Основними перевагами є: довговічність, низьке споживання енергії, дизайнерський шарм і стиль, який змінюється за бажанням людини. Подумайте про те, який тип ламп ви плануєте використовувати. Вони бувають:

  • галогенні;

  • світлодіодні;

  • розжарювання;

  • люмінесцентні.

Важливо, щоб всі світильники гармоніювали один з одним і вписувалися в інтер'єр. Для цього можуть знадобитися послуги професійного дизайнера. Тоді особливості світловий схеми в спальній кімнаті не опиняться для вас нерозв'язним питанням.