Мінімалізм в інтер'єрі квартири

Мінімалізм в інтер'єрі квартири

Створення особливої ​​затишної атмосфери є однією з основних причин при виборі мінімалізму в інтер'єрі квартири. Необхідно врахувати особливості приміщення, продумати і забезпечити функціональність, а також створити максимум вільного простору. Складна задача? Для звичайної людини, що має поняття смаку, стилю та моди, вирішити її не складе особливих труднощів. А для досвідченого дизайнера така робота перетворюється в досягнення максимальних результатів в короткий проміжок часу. Важливо вміти правильно проводити зонування. Це найбільш значимо для збільшення функціональних можливостей предметів і приміщення в цілому. Вибір квітів займає далеко не останнє місце. Строгими чорно-білими кольорами не обмежується мінімалізм в інтер'єрі квартири. Найчастіше, дизайнер не використовує більше трьох кольорів для оформлення приміщення, але в кожному випадку потрібен індивідуальний підхід. Щоб взяти максимум з площі приміщення, необхідно все добре зважити. Зручність і простота - основні принципи створення мінімалізму в інтер'єрі квартири.

Почніть з вікон. Вони повинні бути досить великими, щоб пропускати світло і освітлювати приміщення. Використовуйте не штори, а горизонтальні або вертикальні жалюзі. Стіни можна облицювати фактурною штукатуркою, поклеїти шпалери або декорувати натуральним каменем з рельєфом. Не навантажуйте стелю громіздкими елементами. Простіше виконати його в строгому білому кольорі, наприклад, встановити натяжну стелю. Підлога в різних кімнатах квартири може бути різною. У спальні доречно використовувати килим, а в інших:

  • ламінат;

  • ковролін;

  • полімерне покриття;

  • паркет;

  • керамогранітних плитку;

  • наливна підлога.

Переваги мінімалізму в інтер'єрі квартири

Люди постійно люблять експериментувати, але саме мінімалізм сьогодні користується особливою популярністю. З його функціональністю і відсутністю зайвих нагромаджень, ви отримуєте відмінний варіант для життя в своїй квартирі. Найбільш відомим є японський мінімалізм.

Важливим етапом у створенні дизайнерських рішень є проектування. Від того, як правильно ви продумаєте все до кожної дрібниці, залежить загальний результат. Використовуйте прості геометричні конфігурації меблів, правильно моделюєте простір і світло, передбачте монтаж техніки і побутових приладів в стільницю, приберіть все зайве і вийде відмінний варіант мінімалізму в інтер'єрі квартири.